Jak Teta AIR pomaga firmom w digitalizacji procesów HR?

Transformacja cyfrowa to trend, na który decyduje się coraz więcej przedsiębiorstw – działania polegające na digitalizacji procesów biznesowych wspierają zarówno pracowników, jak i dział kadr i płac. Teta AIR to firma, która specjalizuje się we wdrażaniu zdigitalizowanych rozwiązań dla HR, dzięki którym przeniesiesz swoją firmę na zupełnie nowy poziom. Zapraszamy do lektury artykułu, z którego dowiesz się więcej o oprogramowaniu Teta AIR.

 

Dlaczego digitalizacja działu HR odmieni Twoją firmę?

Zarządzanie zasobami ludzkimi to jeden z kluczowych obszarów działalności każdej firmy, od którego zależą zarówno satysfakcja i zaangażowanie pracowników, jak i wyniki finansowe oraz konkurencyjność przedsiębiorstwa. To właśnie z tego powodu coraz więcej firm decyduje się na digitalizację procesów HR & Payroll z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i narzędzi do automatyzacji zadań związanych z obsługą personelu.

Jednym z takich rozwiązań jest Teta AIR – system HR w chmurze, który oferuje wiele korzyści dla firm i pracowników. Teta AIR to opracowany przez Unit4 Polska program kadrowo-płacowy w modelu SaaS (ang. Software as a Service), co oznacza, że nie wymaga instalacji na własnych serwerach, a dostęp do systemu jest możliwy przez internet z dowolnego urządzenia.

Czytaj również  Co to jest jednolity plik kontrolny?

 

5 obszarów, w których pomoże Ci Teta AIR

System HR Teta AIR pomoże Ci w organizacji pracy, usprawni szereg czasochłonnych procesów, takich jak rozliczanie pensji i nie tylko. Rozwiązanie skierowane jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw. Jakie są główne funkcjonalności i zalety Teta AIR? Poniżej znajdziesz 5 powodów, dla których warto postawić na rozwiązania grupy Unit4.

1.    Naliczanie wynagrodzeń

Teta AIR umożliwia szybkie i precyzyjne naliczanie wynagrodzeń dla pracowników, uwzględniając różne formy zatrudnienia, umowy, stawki, dodatki, składki, podatki i inne elementy. System automatycznie generuje i wysyła paski płacowe i deklaracje PIT.

2.    Elektroniczna obsługa urlopów

System Teta AIR pozwala na mobilną obsługę urlopów z każdego urządzenia – pracownicy mogą składać wnioski urlopowe, sprawdzać saldo urlopowe i historię nieobecności.

3.    Planowanie czasu pracy

Rozwiązania Teta HR ułatwiają planowanie grafików pracy, uwzględniając różne rodzaje umowy, zmiany, nadgodziny czy delegacje.

4.    Obsługa wniosków pracowniczych

Teta AIR umożliwia pracownikom samodzielną aktualizację danych personalnych – system pozwala także na składanie wniosków urlopowych, zgłaszania zwolnień chorobowych i wiele więcej.

5.    Portal pracowniczy

Teta AIR zapewnia pracownikom dostęp do portalu pracowniczego, z którego mają wgląd do swoich danych, dokumentów i grafików. Portal pracowniczy można przeglądać z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu.

 

Czytaj również  Program do fakturowania. Płatny czy darmowy?

Zacznij digitalizację procesów HR od Teta AIR

Teta AIR to nowoczesne oprogramowanie kadrowo-płacowe stworzone przez Unit4 Polska, lidera w dostarczaniu oprogramowania dla sektora publicznego i prywatnego, które pomaga firmom w digitalizacji procesów wewnętrznych HR. Na rozwiązania pokroju Teta AIR oprócz małych przedsiębiorstw coraz częściej decydują się również średnie i duże firmy.

Chcesz poznać więcej możliwości Teta AIR w modelu Software as a Service dla specjalistów kadr i płac? Odwiedź oficjalną stronę internetową firmy i skontaktuj się z doradcami, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Teta AIR to kompleksowe oprogramowanie HR, które pomoże Ci wejść w nową erę zarządzania zasobami ludzkimi. Zacznij digitalizację procesów kadrowo-płacowych już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *