5 zalet kupna mieszkania od dewelopera

Zaczynając dorosłe życie, każdy marzy o własnych czterech ścianach, w których mógłby się czuć komfortowo i w pełni swobodnie.
Jeżeli są Państwo zainteresowani kupnem mieszkania Kraków Dębniki to w pierwszej kolejności należy zastanowić się nad tym, czy ma ono pochodzić od dewelopera, czy też z rynku wtórnego.
Z roku na rok przybywa osób, które decydują się na zakup nowego lokum, w stanie surowym. Istnieje wiele powodów, dla których opcja ta zyskuje coraz większe grono zwolenników.

Wartość mieszkania wzrasta z czasem

Życie potrafi być zmienne i zaskakiwać niespodziewanymi zwrotami akcji. Jeżeli coś takiego przytrafiłoby się Państwu wówczas sprzedaż lub wynajem mieszkania pochodzącego od dewelopera byłaby o wiele bardziej korzystna w porównaniu z podobnym lokalem w starym budownictwie. Czynnikami, które mogą mieć wpływ na wzrost cen są na przykład dobra lokalizacja, miejsca parkingowe, ciągi chodników i ścieżek rowerowych, sąsiedztwo przedszkoli i żłobków.

Zgodnie z własną wizją

Kupno mieszkania jest jedną z najpoważniejszych życiowych decyzji. Duże pieniądze, które należy przeznaczyć na tę inwestycje zobligują do tego, aby każdy nawet najdrobniejszy szczegół odpowiadał na wszystkie marzenia nabywcy lokalu.
W przypadku zakupu mieszkania w stanie surowym urządzenie go według własnej wizji jest jak najbardziej możliwe i o wiele prostsze niż w przypadku rynku wtórnego. To właściciel decyduje o kolorze ścian, rodzaju płytek na podłogach a także mebli i dodatków.
Można również samemu wybrać lokalizację, piętro, rodzaj balkonu, umiejscowienie okien, ulicę jeżeli deweloper akurat buduje więcej bloków, czy też numer lokalu. Wszystko po to, aby  jak najwierniej odpowiadało wizji z Państwa snów.

Czytaj również  5 ciekawych funkcji nowoczesnego konta bankowego

Deweloper gwarantuje !

W przypadku mieszkań z rynku pierwotnego każdy kupujący otrzymuje pięcioletnią rękojmię od dewelopera. W przypadku jakiejkolwiek usterki, która pojawiłaby się w lokalu nie z winy użytkownika jest on zobowiązany jest niezwłocznie ją usunąć, zmniejszyć klientowi opłatę o wartość powstałej w lokalu usterki. W przypadku nie wykonania przez dewelopera koniecznych napraw kupujący może żądać zerwania podpisanej umowy i odzyskania zapłaconej uprzednio kwoty pieniędzy.

Zminimalizowane formalności

W przypadku rynku wtórnego kupującego może spotkać niemiła niespodzianka. Obciążona hipoteka, kilkunastu właścicieli i wiele innych okoliczności, których nie sposób przewidzieć mogą wywołać jedynie niepotrzebny nikomu stres. W przypadku mieszkania w stanie deweloperskim wszystkie informacje na temat inwestycji dostępne są do wglądu kupującego i bardzo łatwo da się je sprawdzić.

Miejsce parkingowe w cenie

Wzrost liczby samochodów sprawił, że miejsca parkingowe są obecnie na wagę złota. Dlatego myśląc o dobru swoich klientów większość deweloperów zapewnia miejsca parkingowe. Coraz częściej są to różnego rodzaju hale lub parkingi naziemne.
Wszystkim, którzy chcieliby się stać szczęśliwymi posiadaczami własnego M życzymy, aby mieszkało się tam Państwu najlepiej na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *